Renovace u dětského lékaře

Kulturní a společenské dění v obci.

Renovace u dětského lékaře

Příspěvekod LenkaK » stř 13. črc 2016 12:58:08

Dnes jsem byla s dětmi u dětského lékaře v Novosedlech ( již po několikrát) a ikdyž čekárna pro malé i větší pocienty svůj účel plní,chtěla jsem se zeptat,jestli by nebylo možné trošičku ji jen přece zútulnit?
Čekárna je spoustu let zastaralá a pro malé děti ne příliš útulná. Byla jsem i v jiných dětských ordinacích a je pravda,že jsou mnohem útulnější než ta naše.Hrušovany,Mikulov... Barevné zdi,nábytek barevný ( stolek a židličky) pro malé děti a taky hračky (kterých je u nás né zrovna moc),díky kterým si krátí dlouhé chvíle v naplněné čekárně..Trošičku mě mrzí,že je ta naše,přece jen trošku chudobná. Myslím,že děti by chodili do nové možná i rádi a méně se strachem z pana doktora :-) Nedalo by se s tím něco dělat?Jestli tedy objekt střediska patří pod obec?Díky předem za odpověď :-)
LenkaK

Re: Renovace u dětského lékaře

Příspěvekod Adam Hruza » sob 16. črc 2016 13:20:01

Ahoj,
Zdravotní středisko je v majetku obce, a ta pronajímá jednotlivé ordinace doktorům.

V současnosti nad výmalbou a obměnou nábytku neuvažujeme, nicméně je nám znám stav této budovy a pomalu se snažíme ji dát do lepšího stavu - konkrétně jde o fasádu a elektroinstalaci.
Adam Hruza

Příspěvekod LenkaK » ned 17. črc 2016 12:23:29

A za jak dlouhou dobu myslíš přibližně,že by renovace byla možná? 1 rok...5 let... Jde mi o to,že pokud to není v plánu třeba za ten 1 rok,tak bych byla ochotná za pomocí některých rodičů,třeba do dětské čekárny darovat nějakou tu židličku,hračku a podobně.. Z darů rodičů by se dala trošku zútulnit do té doby.Pokud by obec tedy nic nenamítala a vzala bych si to na starost případně třeba? Není mi to lhostejné a ráda bych přispěla...Je to přeci pro naše děti :-)
LenkaK

Příspěvekod Adam Hruza » úte 19. črc 2016 16:27:11

Jsem rád, že ti to není lhostejné, ale přiznám se, že to tato akce by byla plánovaná spíše až v delším horizontu.
Nejsem si jist, ale myslím si, že čekárnu má v nájmu pan doktor, tak se zkus domluvit s ním.

Díky za podnět!
Adam Hruza

Příspěvekod LenkaK » úte 26. črc 2016 12:40:00

diky,uvidim co se da dělat :-)
LenkaK

Zpět na Život v obci