Oznámení o rezignaci

Připomínky, návrhy, podněty k tomuto diskusnímu fóru.

Oznámení o rezignaci

Příspěvekod HKrejčová » sob 21. bře 2015 18:57:10

Vážení čtenáři diskuzního fóra,milí spoluobčané.
Chci vám oznámit, že asi se vám v nejbližší době donese zpráva o tom, že jsem podala rezignaci na funkci členky zastupitelstva obce Novosedly a členky sociální komise. Rozhodla jsem se tak po zralé úvaze a celá bezradná a znechucená po posledním jednání OZ. Došla jsem k závěru, že mařím čas účastí na jednání OZ potažmo v sociální komisi, když většinová část zastupitelstva se staví hlasování k předneseným návrhům strany NK resp.kontrolního výboru zásadně a vždy negativně. P.starosta přednese protinávrh a zbylých 9 zastupitelů zvednou jako ovečky ruku. Stejně chabě se tak staví p.starosta resp.rada obce k podnětům sociální komise. Nutno dodat, že úroveň sociální péče v obci vypovídá o tom, jaká obec je.
Se zvolením takového starosty jsem nesouhlasila a i v tomto případě na ustavujícím zasedání OZ hlasování dopadlo nápodobně tak, jak je uvedeno výše.Sami vidíme, co p.starosta v současné době "dělá"....... a v úřadě spíše nedělá.
Při hlasování o volbě místostarostky jsem se zdržela hlasování a zároveň si myslím, že výkon funkce místostarostky je též ve spolupráci s p. starostou bezpředmětná a dovolím si úsloví:"starého psa , novým kouskům nenaučíš". Nebo :,,nepřinutíš?"
Jen doufám, že strana NK nepoleví ve své snaze dělat věci lépe a že staronová rada resp.zastupitelstvo nebude podléhat jen názorům p. starosty a jeho vliv ve vedení obce nebude umocňován.

H.Krejčová
HKrejčová

Re: Oznámení o rezignaci

Příspěvekod Miruna » pon 23. bře 2015 16:43:12

Zdravím všechny diskutující i nediskutující. S velkou lítostí musím konstatovat, že je mi jako voliči z téhle politické situace v naší obci slušně řečeno na zvracení ! To co se děje v naší malé obci už je dost na hraně. Já osobně jsem se zůčastnil voleb v naivní představě, že se může ledacos změnit. Fandil jsem mladým lidem, kteří kandidovali do zastupitelstva a očekával změny v budoucnu obce. Probuzení bylo dosti kruté, když všichni co deklarovali změnu, vypisovali na facebooku, lanařili voliče vůbec ale lautr vůbec nic neudělali jen planě pindali. A tak jsme se dopracovali ke staronovému starostovi, mladému místostarostovi, kterého to semlelo, mladé zastupitelce, která znechucena rezignuje, protože se už dále nemůže dívat na tu žumpu. A když i v naší obci nepodržíme jeden druhého a každý budem hájit jen své zájmy, tak daleko nedojdeme. A pak se můžeme divit jak to vypadá v parlamentu ČR, když u nás v Novosedlech se pořádně není schopno domluvit 15 lidí. Prostě mi příjde, že jen vyvolení můžou rozhodovat a hájit svoje a my obyčejní lidi, kteří by jsme chtěli mít taky svoje zastupitele, musíme jen přihlížet a držet hubu. Takže milá Hanko, děkuji ti za ty obyčejné lidi za tvou výdrž a trpělivost.
Miruna

Re: Oznámení o rezignaci

Příspěvekod Administrator » stř 25. bře 2015 18:12:36

Reagovat můžete v duplicitním vlákně v sekci "Obec Novosedly"
http://forum.novosedlynamorave.cz/viewtopic.php?f=3&t=13

Adam Hrůza.
Administrator
Administrátor

Zpět na Diskusní fórum